מבצעים והטבות לבעלי כרטיס אשראי מרכנתיל סמייל

עולם ההטבות של מרכנתיל שיחסוך לכם כסף ויגרום לכם לחייך הירשמו לקבלת הטבות במייל >>

טבע נאות
טבע נאות | אופנה ואביזרים
4% הנחה במעמד החיוב

טבע נאות החלה את דרכה בקיבוץ נאות מרדכי ב-1942, כסנדלריה המתמחה בייצור נעליים אורתופדיות, שהקימו עולים מצ'כיה ומאוסטריה. בית המלאכה הקטן התפתח עם השנים למפעל המייצר נעליים. ב-1986 נכנסה החברה לשוק נעלי הנוחות, לאחר שפיתחה מדרך אנטומי ייחודי, העשוי מתערובת איכותית וטבעית של שעם ולטקס, המתאים עצמו לכף הרגל ומסייע להפחתת עומסים על כפות הרגליים.

במרוצת השנים, מיצבה את עצמה טבע נאות כמותג נעליים איכותי המשלב ייצור בעבודת יד, בשיטות ייצור מסורתיות בשילוב טכנולוגיות מתקדמות. טבע נאות הוא המותג הישראלי הראשון שפעל בקטגוריית נעלי הנוחות בארץ, ומי שטבע את המונח הגנרי "נעלי טבע", שהפך למזוהה עם החברה ויצר עבורה בידול משמעותי בשוק ההנעלה בישראל. גם היום, טבע נאות ממשיכה לבדל את עצמה באמצעות ייצור כחול-לבן, המבוסס על עבודת יד בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים.

ב-1989 פרצה החברה לשווקים הבינלאומיים תחת שם המותג NAOT. בתחילת שנות האלפיים הקימה החברה רשת חנויות בישראל, המונה כיום כ-60 סניפים. מלבד חנויות הרשת, ניתן להשיג את מוצרי החברה בכ-150 נקודות מכירה מורשות בישראל, באונליין ובאלפי נקודות מכירה בחו"ל.פרטי התקשרות

טלפון: 073-2120151
כתובת: סניפים בפריסה ארצית באתר החברה
לאתר החברה


עודכן לאחרונה:יוני 13, 2024